Cięcie laserowe

Cięcie laserowe rur i profili

Spawanie laserowe

Wykrawanie i cięcie blach

Automatyczne gięcie blach

Gięcie blach

Frezowanie CNC

Malowanie proszkowe

Laserowe znakowanie detali

Cięcie laserowe

rur i profili

Jedną z głównych idei Stoork jest zapewnienie naszym Klientom kompleksowej obsługi z zakresu obróbki stali. W tym celu postanowiliśmy w roku 2019 rozszerzyć ofertę o cięcie rur i profili w technologii 3D. Postawiliśmy na sprawdzone i najbardziej efektywne rozwiązania jakie istnieją na rynku.

 

Wybrany laser 3D model TruLaser Tube 5000 zapewnia doskonałą jakość ciętych materiałów jak i dużą szybkość realizowanych zleceń. Wspomniana szybkość nie byłaby możliwa gdyby nie pełna automatyzacja przy załadunku i rozładunku materiałów. Istotnym elementem wpływającym na produktywność jest zastosowanie technologii „RapidCut”. Pozwala ona na zwiększenie prędkości posuwu nawet 4-krotnie.

Automatyczny Załadunek i Rozładunek Detali – Loadmaster

Maksymalna grubość materiału

  • stal konstrukcyjna – 8 mm
  • stal szlachetna – 5 mm
  • aluminium – 6 mm
  • miedź – 4 mm

Maksymalna długość surowego materiału (mm)

Trumpf TruLaser Tube 5000 3 kW 3D

Model Maszyny

Maksymalna długość obrabianego materiału (mm)

Cięcie laserowe rur i profili jest technologią, która potrafi zaskoczyć swoimi możliwościami. Jest to wyzwanie nie tylko dla działów R&D ale także designerów. Dzięki technologii laserowej obróbki 3D maszyna pozwala na wycinanie rozmaitych kształtów, promieni, kątów i elementów złącznych dla precyzyjnego i powtarzalnego procesu produkcyjnego. Świeżym spojrzeniem powinna być również możliwość cięcia takich materiałów jak płaskowniki kątowniki czy ceowniki. Powyżej przedstawione możliwości możemy wykorzystać w szerokim spektrum materiałowym od stali czarnej, stali szlachetnych, aluminium miedzi czy mosiądzu.

Cięcie laserowe

10 kW

Cięcie laserowe rur i profili

Spawanie laserowe

Wykrawanie i cięcie blach

Automatyczne gięcie blach

Malowanie proszkowe

Katalog PDF

Pobierz nasz katalog w wersji PDF